Z DÔVODU VEĽKÉHO MNOŽSTVA OBJEDNÁVOK SA MÔŽE TERMÍN DODANIA PREDĹŽIŤ O 2 - 3 DNI. ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE. TÝM NONSTOPSTAVEBNINY.SK

Komínová hlavica samostatná ROTOWENT 150 mm

Kód: HLA10-96
Značka: LOMANCO
194,38 € –30 %
Komínová hlavica samostatná ROTOWENT 150 mm
194,38 € –30 % 136,04 € / ks 113,37 € bez DPH
Skladem u dodavatele

Komínová nástavec bez základne 150mm Rotowent DRAGON variant s odklopným krkom je určená predovšetkým pre osadzovanie na komínové vložky vystupujúce z komínovej hlavy. Vďaka svojej originálnej konštrukcii sa vždy natočí čelom proti vetru. Prúdiaca vietor vytvára v zákryte hlavice resp. v komíne podtlak a plynule odťahuje splodiny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Komínová nástavec bez základne 150mm Rotowent DRAGON.


Variant s odklopným krkom je určená predovšetkým pre osadzovanie na komínové vložky vystupujúce z komínovej hlavy. Hlavica DRAGON je unikátna svojim dizajnom a uložením ložiska, na ktorom sa otáča. Vďaka svojej originálnej konštrukcii sa vždy natočí čelom proti vetru.Prúdiaca vietor vytvára v zákryte hlavice resp. v komíne podtlak a plynule odťahuje splodiny.Táto hlavica má extrémne vysokú odolnosť proti vplyvom komínových splodín. Zabráni tiež snehu a dažďu, aby vnikal do komínového prieduchu.


Komínové hlavice pomôžu Vášmu komína k:
navýšenie ťahu
skvalitnenie horenia
zamedzenie spätného ťahu
predĺženie jeho životnosti
zatraktívnenie jeho vzhľadu
zníženie spotreby paliva
zníženie nákladov na prevádzku

Komínová hlavica DRAGON s priemerom hrdla je dodávaná s dvoma krídlami, ktoré sú priamo obsahom balenia komínové hlavice.
Zákazník si teda môže rozmyslieť, ktorý z dvoch originálnych designov zodpovedá jeho vkusu, ktoré z krídel urobí dokonalú dizajnovú bodku nad hrejivým teplom jeho domova.
Komínové hlavice sú navrhnuté pre prevádzku v extrémnych podmienkach, zvlášť na konci kouřovodných potrubí vrátane krátkych, kde teploty na výstupe môžu rásť až na 500 ° C.
Materiál komínové hlavice je vysoko kvalitná chrómniklová plech.
Komínová hlavica DRAGON je vhodná pre komíny na tuhé palivá.

Dodatočné parametre

Kategória: KOMÍNOVÉ HLAVICE a TURBÍNY
Počet v balení: 1 ks
Priemer: 150 mm
Doprava po celé ČR: ZDARMA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: