NEVIDITEĽNÝ OBRUBNÍK plastový vystužený Typ 60 (1m) Extra Strong - VÝPREDAJ

Kód: OBR55B
VÝPREDAJ PRIPRAVENÉ NA EXPEDÍCIU
Značka: PRODOMOS line
4,60 € –50 %
Plastový obrubník vyztužený PVC EXTRA STRONG skrytý.
4,60 € –50 % 2,30 € / ks 1,92 € bez DPH
Skladom

Vhodný na ukončeniu zatrávňovacie dlažby alebo okrajov dlažby. Výška neviditeľného obrubníku je úplne presná k oddeľovaniu rôznych povrchov. Výhodami obrubníka sú jeho vysoká odolnosť, dlhá životnosť, ľahké kotvenie a flexibilita.

Detailné informácie

Podrobný popis

Plastový obrubník vystužený PVC EXTRA STRONG skrytý je vhodný na zakončenie zatrávňovacích tvárnic alebo okrajov zámkovej dlažby. 


Vďaka inovatívnej konštrukcii je možné vytvárať ľubovoľné tvary, napr. oblúky pri ukladaní dlažby, ohraničovať trávniky od štrkových povrchov, formovať zaujímavé tvary chodníkov v záhradách a parkoch a poskytnúť tak široké možnosti projektantom záhradnej architektúry.
Obrubníky sú montované k sebe pomocou závesov a stabilizované v podloží montážnymi kolíkmi. Nevyžadujú preto výkopy, čo značne znižuje náklady a pracovné zaťaženie pri výstavbe povrchov. Voľba klincov závisí na teréne (mäkší terén = plastové klince, kamenistý terén = oceľové klince). Konštrukcia obrubníka je navrhnutá tak, aby po inštalácii nijako nenarúšal ráz záhrady. Obrubník sa inštaluje do výšky povrchu terénu, umožňuje tak takmer neviditeľne oddeliť akékoľvek povrchy. Ak je jednou z oddeľovaných plôch trávnik, uložíme neviditeľný obrubník konštrukčnou časťou smerom do trávnika. Trávnik koreňovým systémom obrubník po čase ešte lepšie upevní. V prípade, že budeme používať geotextíliu, umiestnime obrubníky opačne (komponent do záhona) a pomocou klinca fóliu prichytíme. Obrubník stačí jednoducho na rubovej strane nastrihnúť a stane sa ohybným a ľahko tvarovateľným. To umožňuje, podľa predstáv a požiadaviek, veľmi ľahko formovať vnútorné i vonkajšie oblúky a zákruty.

Vlastnosti:

  • Rozmer 5,5 x 100 cm
  • Montáž je jednoduchá a rýchla
  • Maximálna odolnosť a spoľahlivosť a dlhodobá životnosť
  • Jednoduché kotvenie obrubníka pomocou klincov - na jeden obrubník je potrebné 3 ks na 1 m obrubníka
  • Do horšieho terénu odporúčame použiť oceľové kotviace kolíky
  • Pre montáž je vhodné použiť gumové kladivo (zatĺkajte opatrne, aby sa nepoškodili napr. rohy obrubníkov).
  • Jednoducho tvarovateľný - možnosť vytvoriť nepravidelné okraje
  • Po ukončení pokládky je takmer neviditeľný
Dodatočné parametre

Kategória: VÝPREDAJ SKLADU
Farba: Čierna
Dĺžka: 100 cm
Hmotnosť: 0,5 kg
Počet v balení: 1 ks
Výška: 5,5 cm
VÝPREDAJ: 93 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: