Z DÔVODU VEĽKÉHO MNOŽSTVA OBJEDNÁVOK SA MÔŽE TERMÍN DODANIA PREDĹŽIŤ O 2 - 3 DNI. ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE. TÝM NONSTOPSTAVEBNINY.SK

Úpravnícke pravá na plastový šindeľ EUREKO BNC II

Kód: 421132
Značka: REGRA PLAST
2,33 € –10 %
Úpravnícke pravá na plastový šindeľ EUREKO BNC II
2,33 € –10 % 2,10 € / ks 1,75 € bez DPH
Skladem u dodavatele

Úpravnícke pravá BNC II - Nemecký bridlicový šindeľ z plastu. Spotreba 5ks do metra

Detailné informácie

Podrobný popis

Úpravnícke pravá BNC II - Nemecký bridlicový šindeľ z plastu.

Výrobky vyrábané z polyolefínov (polypropylénu a polyetylénu). Tieto suroviny sú získavané veľmi kvalitné separáciou odpadových plastov vznikajúcich predovšetkým v automobilovom priemysle. Všetky plasty použité pri výrobe sú ešte pred vlastným prepracovaním do krytín určené pre aplikácie s dlhodobým použitím.

Pre montáž šablón sa používajú medené alebo hliníkové klince 2,5 x 25 mm. Kladenie šablón sa vykonáva na debnenie zo suchých úzkych dosiek s minimálnou hrúbkou 20 mm, na ktoré sa použije ako podklad hydroizolačná fólia s presahom minimálne 50 mm. Samotnú pokládku je nutné uskutočniť s protivichrovou ochranou. Zavichrování sa vykonáva medenými alebo pozinkovanými sponami, obdobne ako u vláknocementových krytín. Pre ukončenie štítu, nárožia, úžľabia, hrebeňa, odvetranie plášťa a anténny priechod sa používajú špeciálne vyvinuté doplnky z plastov. Rovnako tak môžu byť použité štandardné klampiarske výrobky. Použitím plastových doplnkov môžeme predísť predčasným opravám striech z dôvodu prípadnej nižšej životnosti ostatných materiálov.

Dodatočné parametre

Kategória: STREŠNÉ ŠINDLE
Dĺžka: 30 cm
Farba: čierna
Hmotnosť: 0,2 kg
počet: 5 ks / m
Počet v balení: 1 ks
sklon strechy: min. 25 °

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: