Heureka

HEUREKA.SK

Pomôžte nám uspieť a presadiť sa s produktmi, ktoré predávame. Veríme, že sme uspokojili vaše potreby a boli ste s našimi službami a produktmi spokojní. Preto by sme boli radi, keby ste podporili náš e-shop a svoju spokojnosť vyjadrili prostredníctvom hodnotenia serveru Heureka.sk, odkiaľ vám po nákupe u nás príde formulár. Aby sme mohli vyhodnocovať spokojnosť našich zákazníkov a mohli kontinuálne zlepšovať naše služby, potrebujeme váš súhlas.

Kupujúci súhlasí s poskytnutím osobných údajov tretím stranám, konkrétne spoločnosti Heureka Shopping s.r.o., IČO: 023 87 727, na účely sledovania spokojnosti zákazníkov, kvality poskytovaných služieb a predávaného tovaru.

Na uvedené účely odovzdávame nasledujúce údaje: meno, priezvisko, druh tovaru, email.

Ako sú spracovávané vaše údaje treťou stranou sa dozviete tu:  https://www.heurekashopping.sk/pre-zakaznikov/podmienky-pouzivania-pre-zakaznikov/ochrana-sukromia

Svoje práva a podrobnosti k našej ochrane osobných údajov nájdete tu: : https://www.nonstopstavebniny.sk/osobni-udaje.html

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie