O spoločnosti

Prevádzkovateľom tohto internetového obchodu je spoločnosť PRODOMOS SK s.r.o.

Naša obchodná ponuka ťaží z dlhoročných skúseností svojich zamestnancov so špecializáciou v stavebnom odbore, ktorými sú bývalí technicko obchodní zástupcovia, ktorí obchodovali a dodávali tieto materiály priamo do stavebnín. Vďaka týmto skúsenostiam sme schopní zaručiť najlepšie ceny a flexibilitu na trhu so zárukou 100% servisu a technickej podpory.

Zameriavame sa na konkrétne cieľové zákazníky, ktorými sú strechári, sádrokartonári, betonári a fasádníci. Filozofiou predaja je úspora času a peňazí zákazníka a maximálny komfort poskytovaných služieb. Dovoz materiálu priamo na stavbu a technická podpora je samozrejmosťou.

Už nemusíte tráviť čas zháňaním tovaru všade možne, nakupujte z pohodlia Vášho domova lacnejšie a chytro. Prostredníctvom nášho e-shopu ušetríte nielen značnú časť finančných nákladov za materiál, ktorý priebežne upravujeme na zaručenie najnižšej ceny na trhu SR, ale tiež obrovskú úsporu času, ktorý môžete venovať svojej práci ...

Neveríte? Spomeňte si, čo ste už nakupovali v stavebninách alebo u svojho dodávateľa ako V.I.P zákazník a porovnajte cenu. 

Pre nás je V.I.P. zákazník každý!