Z DÔVODU VEĽKÉHO MNOŽSTVA OBJEDNÁVOK SA MÔŽE TERMÍN DODANIA PREDĹŽIŤ O 2 - 3 DNI. ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE. TÝM NONSTOPSTAVEBNINY.SK

Blachotrapez JÁNOŠÍK záveterná lišta ľavá Maryna 0,5 PLADUR čierna

Kód: 4123206504L
Značka: BLACHOTRAPEZ
27 € –29 %
23302 blachotrapez janosik zavetrna lista leva maryna 0 5 pladur cerna
27 € –29 % 19,30 € / ks 16,08 € bez DPH
Skladom

Plechová krytina JÁNOŠÍK získa Vašu pozornosť výnimočným vzhľadom inšpirovaným tradičným šindľom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Strešná krytina imitácia vzhľad dreva JÁNOŠÍK plechový šindeľ BLACHOTRAPEZ prevedení PLADUR Relief Wood plechová krytina.


Záveterná lišta Maryna tvorí s plechovým šindľom JÁNOŠÍK ideálny pár. Je určená výhradne pre tento strešný systém, chráni strechu pred silným vetrom a zároveň zabezpečuje jej tesnosť v mieste spojenia krytiny a záveternej lišty.

reliefwood

Povrch PLADUR Relief Wood je navrhnutý presne podľa povrchu dreva a vytvára na streche neopakovateľný vizuálny efekt. Nemecká oceľ najvyššej kvality, ktorá sa používa na výrobu strešného šindle, pochádza z renomovaných hút ThyssenKrupp Steel Europe. Oceľové jadro je chránené zmesou zinku a horčíka, čo značne predlžuje životnosť plechu. Neopakovateľného estetického zážitku sa podarilo docieliť použitím špecifické textúry na povrchu krytiny a tiež nanesením rôznych vrstiev laku. Výnimočnú životnosť povrchu garantuje lak v hrúbke 36 mikrónov. Plechový šindeľ je charakteristický vysokou odolnosťou voči koróziám, nečistotám a oderu farby. Účinná ochranná pred UV žiarením zaručuje dlhoročnú stálosť farby.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Škridlová krytina
Dĺžka: 1640 mm
Hrúbka plechu: 0,5 mm
Počet v balení: 1 ks
Povrch: PLADUR Relief Wood

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: