Z DÔVODU VEĽKÉHO MNOŽSTVA OBJEDNÁVOK SA MÔŽE TERMÍN DODANIA PREDĹŽIŤ O 2 - 3 DNI. ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE. TÝM NONSTOPSTAVEBNINY.SK

Gumový terč pod dlažbu 15 x 120 mm

Kód: 124.000005
Akcia
Značka: GUNNEX
1,18 € –25 %
Pryžový terč pod dlažbu 15 x 120 mm.
1,18 € –25 % 0,88 € / ks 0,73 € bez DPH
Skladom

Výhodou gumových terčov oproti plastovým je dobrá priľnavosť a nekĺzavosť. Terče pre pokládku plošné dlažby sú vyrobené z mäkkej gumy, aby nepoškodili izolačné súvrstvia a plnili svoju funkciu z hľadiska zaťaženia a priepustnosti vody. Slúži pre suchú pokládku pochôdzne plošné dlažby na zaizolované strešné konštrukcie, terasy, balkóny, lodžie atď.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pryžový terč pod dlažbu 15 x 120 mm.

Podložka pre vymedzenie škár medzi dlaždicami a ich výškovému vyrovnanie MEDZERA 4. Plastové terča na dlažby slúži pre suchú pokládku pochôdzne plošné dlažby na zaizolované strešné konštrukcie, terasy, balkóny, lodžie, letné záhradky, kaviarne, chodníky a pod. Výhodou gumených terčov oproti plastovým je dobrá priľnavosť a nekĺzavosť. Terče sú vyrobené z mäkkej gumy, aby nepoškodili izolačné súvrstvia a plnili svoju funkciu z hľadiska zaťaženia a priepustnosti vody. V prípade potreby možno dlažbu na terčoch bez poškodenia znovu rozobrať.

Dodatočné parametre

Kategória: Terče pod dlažbu
Počet v balení: 1 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: