Odvetrávacia tvarovka T3 odvetranie strechy

Kód: KAT094
Značka: KATEPAL
20,90 € / ks 17,42 € bez DPH
Skladom u dodávateľa

Odvetrávanie na šindeľ určený na odvetranie strechy pri hrebeni - v celoplastovej čiernej úprave. Tieto odvetrávacie prvky sú teda nutné, a to aj pre strechy, ktoré nemajú obývané podkrovie. Odvetrávacia plocha tohto prvku je 85 cm2.

Detailné informácie

Podrobný popis

Odvetrávacia tvarovka T3 odvetranie strechy

Odvetranie strechy - prvky pre odvetranie - ventilácia strešného plášťa je neoddeliteľnou a nutnou súčasťou konštrukcie každého strešného plášťa, pokrytého šindľovou krytinou. Šindeľ na streche vytvára nepriepustnú vrstvu, čím sa v strešnom plášti hromadí nežiaduca vlhkosť, ktorá musí byť nutne odventilovaná. Konštrukcia strešného plášťa musí byť vykonaná tak, aby bol v spodnej časti strešného plášťa zaistený prístup vzduchu do strešného plášťa a následný odvod vzduchu zo strešného plášťa v oblasti hrebeňa. U šindľových striech musí byť dodržaná ventilácia strešného plášťa, pretože šindľ vytvára na streche úplne nepriepustnú vrstvu! Tieto odvetrávacie prvky sú teda nutné, a to aj pre strechy, ktoré nemajú obývané podkrovie. Mal byť aplikovaný v každom krove strešnej konštrukcie, tak aby bola zaistená funkčná ventilácia.


UPOZORNENIE: Tento komplet nie je určený na odvod spalín z plynových kotlov a turbokotlov!  Je nutné odvetrávať aj nezateplené strešné plášte, obzvlášť pokiaľ nie je vyriešené štítové odvetranie (prieduchy).


Technické parametre:

  • Farba: čierna
  • Materiál: celoplast
  • Aplikácia: ideálne rozmiestenie "čo krov"

Dodatočné parametre

Kategória: KATEPAL
Farba: Čierná
Špecifikácia: Odvetranie
Typ: Príslušenstvo pre strešné

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: