Z DÔVODU VEĽKÉHO MNOŽSTVA OBJEDNÁVOK SA MÔŽE TERMÍN DODANIA PREDĹŽIŤ O 2 - 3 DNI. ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE. TÝM NONSTOPSTAVEBNINY.SK

Podkladová fólia pás LiteBase 500 pre strešný šindeľ (1x25 m)

Kód: KAT099
Značka: KATEPAL
108,33 € –24 %
Podkladová fólia pás LiteBase 500 pre strešný šindeľ (1x25 m)
108,33 € –24 % 82,68 € / bal 68,90 € bez DPH 3,31 € / 1 m2
Skladom u dodávateľa

Podkladový pás pod strešný šindeľ je z nenasiakavé polypropylénovej tkaniny, dodáva sa v roliach návinu 25 x 1 m. Nosnú vložkou je netkaný polyester, strednej vrstvy sú z SBS mod. bitúmenu av spodnej vrstve je pevná výstuž z netkaného polyesteru, ktorá na spodnej strane slúži ako ochrana proti kondenzácii. Podkladová vrstva má samolepiace okraje, vďaka ktorým sa docieli maximálna hydroizolácia spojov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Podkladový pás pod strešný šindeľ.

Je z nenasiakavé polypropylénovej tkaniny, dodáva sa v roliach návinu 25 x 1 m.

Podkladová fólia z SBS modifikovaného bitúmenu pod šindle KATEPAL, zaručujúca 30 ročnú záruku strešného plášťa. Katepal LiteBase 500 je hydroizolačná fólia so samolepiacimi okrajmi.
Povrch je z nenasiakavej polypropylénovej tkaniny, dodáva sa v roliach návinu 25 x 1 m. Hrúbka je 0,65 mm. Nosnou vložkou je netkaný polyester, stredné vrstvy sú z SBS mod. bitúmenu a v spodnej vrstve je pevná výstuž z netkaného polyesteru, ktorá na spodnej strane slúži ako ochrana proti kondenzácii. Váha je 0,5 kg/m².

Podkladová vrstva má samolepiace okraje, vďaka ktorým sa docieli maximálna hydroizolácia spojov. Sú uvedené hrubé rozmery role. Pri inštalácii sa odporúča túto vrstvu maximálne prepnúť a finálnu vrstvu (šindeľ) inštalovať ihneď po inštalácii tejto podkladovej vrstvy.

Alternatívou tohto produktu je KATEPAL U-EL 60/2200.

Výber podkladovej vrstvy je jedným z najdôležitejších krokov pri konštrukcii celého strešného plášťa, pretože je úplne zásadné, z akého materiálu je táto podkladová vrstva vyrobená a ako následne pod šindľom po dobu jeho životnosti pracuje.

Originálne podkladové vrstvy KATEPAL sú vyrobené z totožného materiálu ako šindle Super KATEPAL, teda z SBS modifikovaného bitúmenu (odporúčame sa vyhýbať podkladovým vrstvám z oxidovaného bitúmenu ), čím je zaručená dokonalá skladba a materiály sa navzájom nenarušujú.

Jedine v prípade použitia originálnych podkladových vrstiev dosiahnete maximálnu životnosť celého strešného plášťa a taktiež Vám bude garantovaná maximálna záruka 30 rokov.

Spotreba:

Pre výpočet potrebnej plochy je treba počítať so vzájomnými prekrytiami a tiež s určitým odpadom.
V zásade sa pre výpočet potrebnej plochy podkladovej vrstvy používa jednoduchý prepočet, a to 1,15 násobok čistej plochy strechy (pri zložitejších strechách s úžľabiami až 1,20 násobok čistej plochy strechy).

Pri použití tohto výrobku garancia 30 ročnej záruky!

Dodatočné parametre

Kategória: KATEPAL
Hrúbka: 0,65 mm
Počet v balení: 25 m2
Rozmer: 1 x 25 m
Záruka: 30 rokov
jednotky: m2
Množství v balení: 25

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: