Z DÔVODU VEĽKÉHO MNOŽSTVA OBJEDNÁVOK SA MÔŽE TERMÍN DODANIA PREDĹŽIŤ O 2 - 3 DNI. ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE. TÝM NONSTOPSTAVEBNINY.SK

Sklená páska nelepivá 50mm x 25 m - sklenené vlákno

Kód: 8595573513993
Značka: PRODOMOS line
1,29 € –30 %
Sklená páska nelepivá 50mm x 25 m - sklenené vlákno
1,29 € –30 % 0,90 € / ks 0,75 € bez DPH
Skladom

Používaná ako bežná výstužná páska škáry medzi dvomi sadrokartónovými doskami. Rovnako ako samolepiace bandáž, sklená páska zvyšuje pevnosť okolo zakončenia sadrokartónových konštrukcií dverí okien a ďalších potrebných stavebných otvorov. Výhodou sklenej pásky je brúsiteľnosť a pretierateľnosť tohto materiálu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Používaná ako bežná výstužná páska škáry medzi dvomi sadrokartónovými doskami.

Je výstužná páska so sklenými vláknami, táto bandáž je určená pre vytvorenie vonkajších i vnútorných Roho, škár a spojov a tiež napojovanie vzniknutých škár sadrokartónových konštrukcií (SDK).
Sklená páska v tomto prípade spevňuje už zatmelený spoj sadrokartónových dosiek a svojou prítomnosťou zabránia ďalšiemu vzniku viditeľných prasklín.
Ako bandáž zvyšuje pevnosť namáhaných plôch sadrokartónových konštrukcií.
Rovnako ako samolepiace bandáž, sklená páska zvyšuje pevnosť okolo zakončenia sadrokartónových konštrukcií dverí okien a ďalších potrebných stavebných otvorov.

Sklená páska je aplikovaná ako bandáž, výstuha pozdĺžnych škár priečok jednoduchých a tiež zdvojených konštrukcií SDK, ďalej výstuha stropných podhľadov a opláštenie podkroví šikmín.
Výhodou sklenej pásky je brúsiteľnosť a pretierateľnosť tohto materiálu.

Dodatočné parametre

Kategória: SADROKARTÓNY
Dĺžka: 25 m
Počet v balení: 1 ks
Šírka: 50 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: