Bitúmenové lepidlo na strešný šindeľ 1 liter K-36

Kód: KATLEP1L
Značka: KATEPAL
17,90 € / ks 14,92 € bez DPH
Skladom u dodávateľa

Lepidlá sú potrebné na riešenie detailov na strechách, obzvlášť pri konštrukcii úžľabia, odkvapových hrán, hrebeňov a prestupov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bitúmenové lepidlo na strešný šindeľ 1 liter K-36

Lepidlá sú potrebné na riešenie detailov na strechách, obzvlášť pri konštrukcii úžľabia, odkvapových hrán, hrebeňov a prestupov. Používajú sa pri pokladaní šindle na oplechovanie odkvapových hrán, oplechovanie komína, prelepenie styčných plôch medzi hrebeňovým odvetraním a hrebeňovým krytím (ak je použité) a obzvlášť pri inštalácii úžľabia je nutné používať na styčné plochy lepidla KATEPAL K-36. Pre priemernú strechu okolo 200 m2 je v závislosti od členitosti strechy spotreba cca 3 l (10 „kartúš“). Ak je na streche úžľabie, potom je optimálne 10 l vedierko.


UPOZORNENIE: Bitúmenové lepidlá obsahujú „zmäkčovadlo“ kvôli jemnému naleptaniu styčných plôch a dokonalému spojeniu. V prípade použitia neprimeraného množstva (odporúčaná vrstva je 0,5 – 1 mm) môže dôjsť v najhorších prípadoch aj k zmäknutiu vrchnej vrstvy prelepovaných plôch. Ide iba o dočasný jav a do cca 1-14-tich dní sa materiál stabilizuje, v závislosti na teplote a nanesenej vrstve.


Použitie:

  • Pri pokladení šindle na oplechovanie odkvapových hrán
  • Oplechovanie komína
  • Na lepenie styčných plôch medzi hrebeňovým odvetraním a hrebeňovým krytím (ak je použité)
  • Obzvlášť pri inštalácii úžľabia je nutné používať na styčné plochy lepidlá

Dodatočné parametre

Kategória: KATEPAL
Balenie: 1 l
Špecifikácia: Spojovací materiál
Typ: Lepidlá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: