Z DÔVODU VEĽKÉHO MNOŽSTVA OBJEDNÁVOK SA MÔŽE TERMÍN DODANIA PREDĹŽIŤ O 2 - 3 DNI. ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE. TÝM NONSTOPSTAVEBNINY.SK

Podkladová lepenka pás UltraBase U-EL 60/2200 pre strešný šindeľ (1x15 m)

Kód: KAT093
Značka: KATEPAL
61,25 € –24 %
Podkladová lepenka pás UltraBase U EL 60 2200 pre strešný šindeľ
61,25 € –24 % 46,51 € / bal 38,76 € bez DPH 3,10 € / 1 m2
Skladem u dodavatele

Podkladový pás pod strešný šindeľ je opatrený jemným kremičitým pieskom, dodáva sa v roliach návinu 15 x 1 m. Nosnú vložkou je sklotexitíliou, stredné vrstvy sú z SBS modifikovaného bitúmenu a spodná strana je tiež opatrená jemným kremičitým pieskom. Podkladová vrstva má samolepiace okraje, vďaka ktorým sa docieli maximálna hydroizolácia spojov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Podkladový pás pod strešný šindeľ v roliach návinu 15 x 1 m.

Je opatrený jemným kremičitoým pieskom. Podkladová pieskovaná lepenka z SBS modifikovaného bitúmenu pod šindle KATEPAL, zaručujúca 30 ročnú záruku strešného plášťa.

Povrch tejto vrstvy je opatrený jemným kremičitým pieskom, dodáva sa v roliach návinu 15 x 1 m. Hrúbka je 1,8 mm. Nosnou vložkou je sklotextília, stredné vrstvy sú z SBS modifikovaného bitúmenu a spodná strana je tiež opatrená jemným kremičitým pieskom. Váha je 2,2 kg/m². 

Podkladová vrstva má samolepiace okraje, vďaka ktorým sa docieli maximálna hydroizolácia spojov. Sú uvedené hrubé rozmery role. Pri inštalácii sa odporúča túto vrstvu maximálne prepnúť a finálnu vrstvu (šindeľ ) inštalovať ihneď po inštalácii tejto podkladovej vrstvy.

Táto lepenka je vhodná na drevený záklop ako spodná vrstva pre strechy s nižším sklonom (pod K-MS a K-PS).

Alternatívou tohto produktu je KATEPAL LiteBase 500.

Výber podkladovej vrstvy je jedným z najdôležitejších krokov pri konštrukcii celého strešného plášťa, pretože je úplne zásadné, z akého materiálu je táto podkladová vrstva vyrobená a ako následne pod šindľom po dobu jeho životnosti pracuje. Originálne podkladové vrstvy KATEPAL sú vyrobené z totožného materiálu ako šindle Super KATEPAL, teda z SBS modifikovaného bitúmenu (odporúčame sa vyhýbať podkladovým vrstvám z oxidovaného bitúmenu ), čím je zaručená dokonalá skladba a materiály sa navzájom nenarušujú.

Jedine v prípade použitia originálnych podkladových vrstiev dosiahnete maximálnu životnosť celého strešného plášťa a taktiež Vám bude garantovaná maximálna záruka 30 rokov.

Spotreba:

Pre výpočet potrebnej plochy je treba počítať so vzájomnými prekrytiami a tiež s určitým odpadom.
V zásade sa pre výpočet potrebnej plochy podkladovej vrstvy používa jednoduchý prepočet, a to 1,15 násobok čistej plochy strechy (pri zložitejších strechách s úžľabiami až 1,20 násobok čistej plochy strechy).

Pri použití tohto výrobku garancia 30 ročnej záruky!

Dodatočné parametre

Kategória: KATEPAL
Hrúbka: 1,8 mm
Počet v balení: 15 m2
Rozmer: 1 x 15 m
jednotky: m2
Množství v balení: 15

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: