Podkladová lepenka pás UltraBase U-EL 60/2200 pre strešný šindeľ (1x15 m)

Kód: KAT093
Značka: KATEPAL
75,50 € / bal 62,92 € bez DPH 5,03 € / 1 m2
Skladom u dodávateľa

Podkladový pás pod strešný šindeľ je opatrený jemným kremičitým pieskom, dodáva sa v roliach návinu 15 x 1 m. Nosnou vložkou je sklotextília, stredné vrstvy sú z SBS modifikovaného bitúmenu a spodná strana je tiež opatrená jemným kremičitým pieskom. Podkladová vrstva má samolepiace okraje, vďaka ktorým sa docieli maximálna hydroizolácia spojov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Podkladová lepenka pás UltraBase U-EL 60/2200 pre strešný šindeľ (1 x 15 m)

Výber podkladovej vrstvy je jedným z najdôležitejších krokov pri konštrukcii celého strešného plášťa, pretože je úplne zásadný z akého materiálu je táto podkladová vrstva vyrobená a ako následne pod šindľom počas jeho životnosti pracuje. Originálne podkladové vrstvy KATEPAL sú vyrobené z totožného materiálu ako šindle KATEPAL, teda z SBS modifikovaného bitúmenu (odporúčame sa vyhýbať podkladovým vrstvám z oxidovaného bitúmenu), čím je zaručená dokonalá skladba a materiály sa navzájom nenarušujú.
Povrch je opatrený jemným kremičitým pieskom. Nosnou vložkou je sklotextília, stredné vrstvy sú z SBS modifikovaného bitúmenu a spodná strana je tiež opatrená jemným kremičitým pieskom. Podkladová vrstva má samolepiace okraje, vďaka ktorým sa docieli maximálna hydroizolácia spojov. Sú uvedené hrubé rozmery role. Pri inštalácii sa odporúča túto vrstvu maximálne prepnúť a finálnu vrstvu (šindel) inštalovať ihneď po inštalácii tejto podkladovej vrstvy.

Technické parametre:

  • Farba: sivá
  • Rozmer: 1 x 15 m
  • Hrúbka: 1,8 mm
  • Váha: 2,2 kg/m2 (33 kg)
  • Spotreba: pre výpočet potrebnej plochy je potrebné počítať so vzájomnými prekrytiami a tiež s určitým odpadom. V zásade sa na výpočet potrebnej plochy podkladovej vrstvy používa jednoduchý prepočet, a to 1,15 násobok čistej plochy strechy (pri zložitejších strechách s úžľabiami až 1,20 násobok čistej plochy strechy)

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: KATEPAL
Balenie: 15 m2
Hmotnosť: 33 kg
Hrúbka: 1,8 mm
Rozmer: 1 x 15 m
Typ asfaltového pásu: podkladová hydroizolačná vrstva
Typ asfaltovej zmesi: SBS modifikovaný bitúmen
jednotky: m2
Množství v balení: 15

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: