Plechová krytina Blachotrapez DIAMENT Eco Plus 0,5 škridla 350 mm PLADUR matná RAL 7016 antracitová 1,9 m

Kód: 412323707016
PRIPRAVENÉ NA EXPEDÍCIU Záruka 45 rokov
Značka: BLACHOTRAPEZ
23,70 € / ks 19,75 € bez DPH 10,39 € / 1 m2
Skladom

Plechová krytina s tradičným vzorom strešnej škridly.

Detailné informácie

Podrobný popis

Strešná krytina plechová DIAMENT Eco Plus imitácia škridiel 350 plechové krytiny Blachotrapez prevedenie MAT PLADUR matná RAL 7016 antracitová - 35 µm

! Kalkulátor pre plechové tabule je len orientačná. Veľmi dôležitý je rozmer krytiny a preklad jednotlivých tabúľ pri pokladaní na strechu. Ak si nie ste istí presnú spotrebou krytiny, poraďte sa s naším technickým poradcom, aby nedošlo k situácii, kedy Vám materiál bude chýbať.

Plechová strešná krytina DIAMENT sa vyznačuje tradičným vzorom strešných škridiel. Zaručí pre Vašu strechu charakteristický vzhľad a bude ozdobou každého rodinného domu, hospodárskej, cirkevnej budovy alebo verejného objektu. Svoje využitie nájde pri novostavbách aj pri rekonštrukciách, pretože nezaťažuje krov a statiku budovy. Neodmysliteľnou výhodou plechovej tašky je nízka hmotnosť, čo je prakticky 10-krát menej ako hmotnosť tradičnej pálenej tašky. Tvar plechovej krytiny Diament bol navrhnutý tak, aby množstvo odpadu pri pokladaní bolo čo najmenšie. A montáž krytiny je maximálne bezproblémová a jednoduchá. Pre dokonalé prevedenie strešnej krytiny ponúkame ucelený rad klampiarskych doplnkov, ktoré sú jej neoddeliteľnou súčasťou a nielenže ju chránia proti zatekaniu a zalievaniu, ale zároveň plnia estetickú funkciu.
Pretože si ceníme našich zákazníkov, stavili sme na najvyššiu kvalitu ponúkaných výrobkov. Na jej výrobu používame najkvalitnejšie materiály dodávané poprednými svetovými výrobcami: ThyssenKrupp, TATA Steel a U.S Steel. Práve vďaka použitiu kvalitných materiálov je plechová krytina odolnejšia voči špine, korózii a poškriabaniu.

*Kupujúci berie na vedomie, že podľa ustanovenia § 1837 Občianskeho zákonníka, nemožno okrem iného odstúpiť od kúpnej zmluvy o dodávke tovaru, ktorý bol upravený podľa priania kupujúceho alebo pre jeho osobu.

zaruka-blachotrapez-pladur-mat PLADUR® Wrinkle [MAT]. Lakované plechy s metalickou vrstvou ZM EcoProtect®. Systém nanášania povlaku PLADUR ZM spočíva v povliekaní oceľového jadra vrstvou zinku a horčíka s hmotnosťou 130 g/m² a najmenej dvoma vrstvami (podklad a vrchná vrstva) organického povlaku. PLADUR® Wrinkle Mat je hrubozrnný materiál vo farebných odtieňoch podľa vzorkovníka, s 2-vrstvovým systémom nanášania povlaku a hrúbkou povlaku 35 mikrónov.

Technické parametry:

diamenteco plus     Sklon strechy minimálne 14°
    Celková šírka: ∼ 1200 mm
    Efektívna šírka: 1120 mm 
    Hrúbka: 0,5 mm
    Výška prelisu: 14 mm
    Výška profilu: 22 mm
    Dĺžka vlny: 224 mm
    Dĺžka modulu tašky: 350 mm
    Celková dĺžka: 1900 mm
    Hmotnosť: ~ 4,5 kg / m2

diament-ecoplus

Doprava a skladovanie:

  • Na prenášanie tabúľ musí byť k dispozícii toľko osôb, aby sa plechy neprenášali po sebe alebo po zemi. Aby sa plechy neohýbali musí sa chytiť v miestach profilácia, kde sú najpevnejšie. Tak sa minimalizuje možnosť poškodenia povrchovej úpravy.
  • Pokiaľ budú plechy skladované dlhší čas (max. 3 mesiace), musí byť okamžite odstránená ochranná fólia. Pôsobenie slnka a vlhkosti spôsobuje poškodenie povrchovej úpravy, sťažuje odstránenie ochrannej fólie a zvyšky lepidla.
  • Počas skladovania musia byť výrobky chránené pred prudkými zmenami teploty a vzdušnej vlhkosti. Tie spôsobujú kondenzáciu pary. Nedodržanie tohto odporúčania môže spôsobiť vznik bielych škvŕn (pozinkované plechy), čiernych škvŕn (aluzinkové plechy) alebo poškodenie lakované vrstvy. Preto je nutné skladovať plechy v suchých a vetraných priestoroch mimo dosahu chemicky agresívnych látok, priameho slnka a vody (možnosť zaparenie plechu).
  • Oddeľte materiál od zeme min. 20cm.
  • Plechy sa musí oddeliť prekladmi alebo postaviť (napríklad ku stene).
  • Pri krátkodobom uložení plechu v otvorenom priestore (počas montáže) zaistite naklonenie tak, aby odtekala voda. Zaistite jednoduché zakrytie s možnosťou vetrania.
  • Celý povrch plechov musí byť suchý.


* Barevnost odstínu se může lišit v závislosti na šarži!

** Při splnění záručních podmínek výrobce (viz záložka související soubory).


DOPRAVNÉ: individuálne po dohode s operátorom e-shopu, objednávky sú záväzné až po odsúhlasení dopravného zákazníkom.

Nezavážíme do Prešovského a Košického kraja!

Dodatočné parametre

Kategória: Škridlová krytina
Celková dĺžka: 1900 mm
Celková šírka: ~ 1200 mm
Dĺžka tašky: 350 mm
Farba RAL: 7016 Antracitová sivá
Hmotnost: ~ 4,5 kg/ m2
Hrúbka: 0,5 mm
Počet v balení: 1 m2
Povrch: PLADUR matný
Typ: Plechové tašky
Záruka: 45 rokov**
Množství v balení: 2.28
jednotky: m2
KALKULÁTOR: NEVYPOČÍTAVA EFEKTÍVNU PLOCHU!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: