Plechová krytina trapézový plech Blacho TRAPÉZ T18 Plus 0,5 PLADUR matná RAL 3009 oxidovaná červená 2 m

Kód: 412110363009
PRIPRAVENÉ NA EXPEDÍCIU Záruka 45 rokov
Značka: BLACHOTRAPEZ
21,61 € / ks 18,01 € bez DPH 9,21 € / 1 m2
Skladom

Trapézové plechy vďaka svojim univerzálnym vlastnostiam nachádzajú široké uplatnenie v stavebníctve, ako strešné krytiny aj ako oplaštenie fasád.

Detailné informácie

Podrobný popis

Trapézový plech T18 PLUS 0,5 mm plechová krytina Blachotrapez - prevedenie RAL 3009 PLADUR matná, dĺžka 2 m

! Kalkulátor pre plechové tabule je len orientačná. Veľmi dôležitý je rozmer krytiny a preklad jednotlivých tabúľ pri pokladaní na strechu. Ak si nie ste istí presnú spotrebou krytiny, poraďte sa s naším technickým poradcom, aby nedošlo k situácii, kedy Vám materiál bude chýbať.

Trapézová plechová krytina je výnimočná svojou jednoduchosťou a výraznou formou. Umožňuje realizáciu efektívnych konštrukcií, ktoré často lomia tradičné rozdelenie na strechu a fasádu. Široká škála hrúbky plechu, možnosť rezania na mieru a rôzne farebné prevedenia, dávajú neobmedzené možnosti jej využitia. Dôležitou prednosťou trapézovej plechovej krytiny je jej neohybnosť a odolnosť daná výškou profilu.

zaruka-blachotrapez-pladur-mat PLADUR® Wrinkle [MAT]. Lakované plechy s metalickou vrstvou ZM EcoProtect®. Systém nanášania povlaku PLADUR ZM spočíva v povliekaní oceľového jadra vrstvou zinku a horčíka s hmotnosťou 130 g/m² a najmenej dvoma vrstvami (podklad a vrchná vrstva) organického povlaku. PLADUR® Wrinkle Mat je hrubozrnný materiál vo farebných odtieňoch podľa vzorkovníka, s 2-vrstvovým systémom nanášania povlaku a hrúbkou povlaku 35 mikrónov.

 

Parametry:

trapez-t18plus

sklon strechy od 5°
výška profilu: 16,5 mm
celková šírka: 1173 mm
efektívna šírka: 1127 mm
dĺžka tabule: 2000 mm
hrúbka plechu: 0,5 mm

t18plusstrecharozmeryblachotrapez

Doprava a skladovanie:

  • Na prenášanie tabúľ musí byť k dispozícii toľko osôb, aby sa plechy neprenášali po sebe alebo po zemi. Aby sa plechy neohýbali musí sa chytiť v miestach profilácia, kde sú najpevnejšie. Tak sa minimalizuje možnosť poškodenia povrchovej úpravy.
  • Pokiaľ budú plechy skladované dlhší čas (max. 3 mesiace), musí byť okamžite odstránená ochranná fólia. Pôsobenie slnka a vlhkosti spôsobuje poškodenie povrchovej úpravy, sťažuje odstránenie ochrannej fólie a zvyšky lepidla.
  • Počas skladovania musia byť výrobky chránené pred prudkými zmenami teploty a vzdušnej vlhkosti. Tie spôsobujú kondenzáciu pary. Nedodržanie tohto odporúčania môže spôsobiť vznik bielych škvŕn (pozinkované plechy), čiernych škvŕn (aluzinkové plechy) alebo poškodenie lakované vrstvy. Preto je nutné skladovať plechy v suchých a vetraných priestoroch mimo dosahu chemicky agresívnych látok, priameho slnka a vody (možnosť zaparenie plechu).
  • Oddeľte materiál od zeme min. 20cm.
  • Plechy sa musí oddeliť prekladmi alebo postaviť (napríklad ku stene).
  • Pri krátkodobom uložení plechu v otvorenom priestore (počas montáže) zaistite naklonenie tak, aby odtekala voda. Zaistite jednoduché zakrytie s možnosťou vetrania.
  • Celý povrch plechov musí byť suchý.

* Farebnosť odtieňa sa môže líšiť v závislosti na šarži!

** Pri splnení záručných podmienok výrobcu (pozri záložka súvisiace súbory).


 

DOPRAVNÉ: individuálne po dohode s operátorom e-shopu, objednávky sú záväzné až po odsúhlasení dopravného zákazníkom.

Nezavážíme do Prešovského a Košického kraja!

Dodatočné parametre

Kategória: Trapézové plechy
Celková dĺžka: 2000 mm
Celková šírka: 1173 mm
Farba RAL: 3009 oxidovaná červená*
Hmotnost: ~8 kg
Hrúbka: 0,5 mm
Povrch: PLADUR matný
Šablóna: 1,7595 m2
Typ: Trapézové plechy
Výška profilu: 16,5 mm (T18 Plus)
Záruka: 45 rokov**
Množství v balení: 2.346
jednotky: m2
KALKULÁTOR: NEVYPOČÍTAVA EFEKTÍVNU PLOCHU!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: