Kanalizačné šachtové dno DN400/200 plastové zberné
Kód: DYK-4701011
Skladom
Detailné informácie
Podrobný popis
Polypropylénové kanalizačné šachtové dno DN400/200 zberné
Tento typ zberného šachtového dna ponúka zvislé hrdlo s vonkajším priemerom 400 mm na napojenie kanalizačnej šachtovej rúry a vstupné aj výstupné vodorovné hrdlá na napojenie kanalizačných rúr KG s vonkajším priemerom 200 mm.
Špecifikácia:
Podrobné technické informácie k tomuto kanalizačnému šachtovému dnu nájdete v technickom liste.
Inštalácia:
Podrobné informácie k inštalácii kanalizačných revíznych šachiet nájdete v montážnom návode.
Vlastnosti:
  • zberné prevedenie s obojstranným prípojom 45°
  • obsahuje naformátované hrdlá s tesniacim krúžkom
  • zabudovaný spád dna 1,5 %
  • hladká plocha vnútorných stien
  • výborná tesnosť spojov
  • uloženie do hĺbky až 5 m
  • prípustná hladina spodných vôd do 3 m
  • spoľahlivé odvodnenie
  • vysoká mechanická odolnosť
  • vysoká chemická odolnosť
  • ľahká inštalácia
  • dlhá životnosť
Využitie:
  • nehnuteľnosti
  • pozemky
  • verejné priestranstvá
  • chodníky
  • vozovky pozemnej komunikácie
Technické parametre:
  • dĺžka šachtového dna: 687 mm
  • výška šachtového dna: 613 mm
  • vonkajší priemer zvislého hrdla: 400 mm
  • vonkajší priemer vodorovného hrdla: 200 mm
  • hmotnosť: 6,2 kg
  • farba: červenohnedá
  • materiál: polypropylén
Dodatočné parametre
Kategória: Kanalizačné šachtové dná
Dĺžka: 687 mm
Farba: Červenohnedá
Materiál: Polypropylén
Špecifikácia: Zberné šachtové dná
Typ: Kanalizačné revízne šachty
Vonkajší priemer: 200 mm, 400 mm
Výška: 613 mm